MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Robertas (2023-08-02)

2023-08-02
Roberto dar nebuvo galima pasveikinti tapus studentu, nes nesusidarė grupė, galbūt per pakartotinius stojimus susidarys, ką gali žinoti... Robertas talentingas vaikinas, savo gyvenimą siejantis su muzika. Jis jau tiek šioje srityje pasiekęs, kad jam tas universiteto diplomas ateityje bus tiesiog vyšnia ant torto ar kažkoks labai svarbus atributas tolesnei karjerai.

Sėkmės toliau, Robertai.
Roberto pranešimas

2023-07-11
Su dvyliktoku Robertu dirbome apie 4 mėnesius. Jo tėtis paprašė pagalbos, nes norėjo, kad padėčiau kuo geriau pasiruošti matematikos egzaminui.

Robertas tikrai fainas ir protingas jaunuolis, turi gerą loginį mąstymą, nemažai matematinių žinių. Per konsultacijas dirbome su pavyzdinėmis egzamino užduotimis, kur jo turimas žinias dar „pašlifavome“ ir neabejoju, kad situaciją dar pagerinome.

Vis dėlto aš apie jo galimybes surinkti 50+ balų buvau kiek skeptiškas, tikėjausi, kad surinks apie 40 balų, bet, žinoma, džiaugiuosi, kad jis pranoko mano lūkesčius ir surinko 51 balą!

Nors Robertas planuoja studijuoti specialybę nedaug turinčią bendro su matematika, tačiau matematinis loginis mąstymas ir įvairios žinios jam gyvenime tikrai pravers įvairiose situacijose.
Roberto pranešimas