MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Enrika (2023-08-02)

2023-08-02
Pagaliau atėjo ta diena, kai paaiškėjo, kad Enrikai pavyko įstoti ten kur ji ir norėjo. Labai džiaugiuosi, kad jai tai pavyko.

Susumuojant mūsų darbą, nežinau tiksliai ar ji be mano pagalbos būtų įstojusi ar ne, bet kad pagilinome jos matematikos žinias, lavinome loginį mąstymą, tai faktas. Šie dalykai, tas įdirbis jai bus naudingas ne tik studijuojant, bet ir gyvenime įvairiose situacijose.

Sėkmės toliau, Enrika.
Enrikos pranešimas

2023-07-11
Jau rašiau apie tai kiek su Enrika daug dirbome, kokio ypatingo ji kruopštumo žmogus, tikrai norėtųsi, kad jai tikrai pavyktų įstoti kur ji nori, nes ji to verta ir neabejoju, kad ji būtų labai gera savo srities specialistė.

Nemažai buvo tokių uždavinių, kur jai vis pritrūkdavo idėjų, tačiau buvo labai daug tokių kur jos sprendimais tiesiog žavėjausi ir labai ją girdavau. Iš egzamino labai norėjau, kad surinktų 50+ balų, pagerintų bandomojo egzamino rezultatą bet kažko, tikriausiai, pritrūko, deja, nepavyko... Žinoma, surinkusi 42 balus pademonstravo rimtus savo sugebėjimus ir labai tikiuosi, kad to užteks įstojimui ten kur ji labiausiai trokšta.
Enrikos pranešimas

Štai tokius mielus žodžius Enrika parašė atsidėkodama už pagalbą. Ačiū labai!
Enrikos pranešimas

2023-03-17
Su dvyliktoke Enrika iš Šiaulių pradėjome dirbti dar tuomet, kai ji buvo vienuoliktokė. Dirbome ir per vasarą, dirbame ir dabar, labai intensyviai ruošiamės egzaminui. Suskaičiavau, kad dirbame jau apie 17 mėnesių.

Enrikos tėtis mane susirado ir kreipėsi pagalbos, nes norėjo, kad padėčiau dukrai geriau suprasti matematiką, nebetenkino jau ir pažymiai, ir psichologinė Enrikos būsena. Kai susipažinome su pačia Enrika, tai pirmiausia ji norėjo panagrinėti nuosekliai 11-os klasės temas, kurių nesuprato, kai anksčiau mokėsi. Dirbome labai nuosekliai, aiškinomės temą po temos, atsirado jai aiškesnis vaizdas, pasikeitė ne tik motyvacija, bet ir pažymiai. Ji daug sprendė uždavinių ir savarankiškai, kol galiausiai pasivijome tas temas, kurias mokėsi tuo metu mokykloje.

Tuomet jau pasiūliau ir ji sutiko pereiti į kitą etapą. Pradėjome analizuoti pavyzdines egzamino užduotis, dirbome su jomis visą vasarą. Enrikai motyvacijos tikrai netrūko ir vis dar netrūksta, mat jai matematikos egzaminas gali turėti reikšmingos įtakos norint įstoti į norimą specialybę.

Kaip ir su visais moksleiviais, su kuriais sprendžiame pavyzdines egzaminų užduotis, skaičiavome taškus, braižėme diagramas, kad galėtume paanalizuoti rezultatus. Tai pirmosiose keliose pavyzdinėse užduotyse nepavykdavo surinkti tiek taškų, kiek norėtųsi, todėl kantriai dirbome toliau, nuolat akcentavau įvairius dalykus į ką būtinai reikia atkreipti dėmesį ir pagaliau įvyko lūžis, kad toliau jos surenkamų taškų kiekis pasiekė apie 50 proc. ir iki šiol daugmaž ties šia riba laikosi.

Abu su Enrika žinome, kad tikrai galime ir dar geriau, todėl per likusį laiką iki tikrojo egzamino pasistengsime, kad rezultatai dar pagerėtų ir tikėsimės, kad sukauptos žinios ir patirtis leis pasiekti geriausią įmanomą rezultatą.

Dar kalbant apie bandomąjį egzaminą, tai Enrika prisipažino, kad čia buvo antras rezultatas jos klasėje. Taip pat anksčiau buvo minėjusi, kad visi klasiokai jaučia, jog mokytoja nelabai gerai paaiškina, todėl beveik visi dirba su korepetitoriais papildomai. Tas antras rezultatas klasėje neabejotinai daug pasako apie mano darbo kokybę, bet ir nuolat pagiriu Enriką už tai, kiek ji įdeda pastangų, už jos didžiulį kruopštumą. Su ja tikrai labai faina dirbti, neabejoju, kad ji labai atsakingai žiūrės į savo darbą ir ateityje. Tokiems jaunuoliams ypatingai norisi padėti.

Visa tai tikrai mums leido pasiekti jau labai daug, tačiau nežadame sustoti, norisi tikrai ir dar geresnių rezultatų, kad Enrika būtų kuo užtikrintesnė, jog pavyks įstoti į norimą specialybę.
Enrikos pranešimas