MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Justas (2023-08-29)

2023-08-29
Esu ne kartą minėjęs, kad labai laukiu studentų kreipimosi pagalbos, nes man pačiam gaunasi toks gyvenimo paįvairinimas su tokiais rimtesniais iššūkiais, juolab, kai tam tikroje srityje man pačiam dar šiek tiek stinga žinių.

Ypač džiaugiuosi, kad į mane kreipėsi toks vaikinas kaip Justas, nes jis labai motyvuotas, viską stengėsi kruopščiai išsiaiškinti, kad tikrai užtikrintai nueitų į egzaminą, nes labai norėjo sėkmingai perlaikyti.

Kiek supratau iš Justo gražaus mūsų bendravimo aprašymo, kad labai buvo sunku rasti specialistą, kuris padėtų perprasti sąryšius ir grafų teoriją. Prisipažinsiu, tai nėra ir mano stiprioji pusė, tačiau sutikau papildomai savarankiškai rimčiau pasidomėti ir po to jau pakonsultuoti ir Justą. Tiesa, kai kuriais klausimais mes labai šauniai padiskutuodavome, pasidalindami savo idėjomis. Jo idėjos kildavo iš to, kad jau žinojo iš studijų ar papildomai pasidomėjęs, o aš iš savo patirties ir rimtesnio pasigilinimo iki mūsų konsultacijų.

Viso šio darbo rezultatas gavosi Justo sėkmingai išlaikytas egzaminas ir šis šaunus vaikinas užtikrintai gali eiti toliau.
Justo pranešimas