MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Gabrielė (2023-08-02)

2023-08-02
Kai Gabrielės paklausiau ar pavyko įstoti, tai kaip atsakymą gavau šį jautrų, gražų ranka parašytą laišką.
Gabrielės pranešimas O po to jau pasidalinau savo džiaugsmu dėl jos sėkmės. Sprendžiant iš jos sugebėjimų matematikoje, loginio mąstymo, turėsime labai gerą savo srities specialistę.

Sėkmės toliau, Gabriele.
Gabrielės pranešimas

2023-07-14
Apie Gabrielės tikslus jau nemažai rašiau. Čia buvo vienas iš tikslų surinkti kuo daugiau balų, lūkesčiai buvo gana nemaži, nes mačiau kiek mes kartu dirbdami daug pasiekėme, tačiau egzamine jai pasirodė nemažai sunkiai „įkandamų“ uždavinių...

Žinoma, surinkusi 47 balus, tikrai pademonstravo rimtus savo sugebėjimus, tačiau mano lūkestis buvo nemažiau negu 60 balų. Deja, ne visada viskas gaunasi kaip norėtųsi, tačiau svarbiausia, kad aš labai tikiuosi, jog Gabrielei šių balų užteks norint įstoti į savo trokštamą specialybę. Linkiu kuo didžiausios sėkmės.
Gabrielės pranešimas

2023-07-03
Su studente Gabriele dirbome apie 4 mėnesius, nes norėjo perlaikyti matematikos valstybinį egzaminą ir norėjo jį bent jau išlaikyti. Motyvacijos jai netrūko, nes norėjo studijuoti kitą specialybę, kur matematikos egzaminas turi svarbią reikšmę.

Susitarėme, kad vienas geriausių variantų būtų spręsti, išsamiai analizuoti pavyzdines užduotis. Pirmoji kartu išanalizuota užduotis nenuteikė itin optimistiškai, ji darė labai daug klaidų, jautėsi nemažas žinių trūkumas, tačiau toliau sekėsi vis geriau, ji vis girdėdavo daugybę pagyrimo žodžių iš manęs.

Galiausiai mano galvoje sukosi mintys, kad čia mes dirbame jau ne dėl to, kad ar ji bent išlaikys egzaminą, bet jau pradėjau galvoti, kad ji gali pakovoti ir dėl labai aukštų rezultatų. Gabrielei savo tokią optimistišką nuomonę nuolatos pareikšdavau, kas manyčiau, kad pasitikėjimo savimi jai tikrai pridėjo.

Gavęs Gabrielės žinutę, viena vertus apsidžiaugiau, kad ji jau užtikrinta, jog egzaminas bus išlaikytas, tačiau kita vertus dabar jau nebeaišku ar pavyks pasiketi aukštą rezultatą, kokio tikrai tikėjausi. Šiaip ar taip, su didžiuliu nekantrumu laukiu jos tikrojo rezultato...
Gabrielės pranešimas