MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Ugnė (2023-08-02)

2023-08-02
Labai džiaugiuosi, kad Ugnei pavyko įstoti ten, kur ji troško. Ji labai fainas žmogus, tikiu, kad turėsime labai gerą savo srities specialistę.

Sėkmės toliau, Ugne.
Ugnės pranešimas

2023-07-20
Štai kokius nuoširdžius žodžius Ugnė parašė apie mūsų bendradarbiavimą. Ačiū labai, Ugne!
Ugnės pranešimas

2023-07-11
Prieš egzaminą, konsultacijas su Ugne suintensyvinome jos pačios prašymu. Pabaigoje aptarėme įvairius niuansus, daviau jai paspręsti gana svarbių ir reikšmingų uždavinių, kas manau, jog turėjo nemažai įtakos.

Kai pamačiau Ugnės atsiųstą rezultatą, jog surinko 34 balus, tai pamaniau, kad gal kiek ir mažokai, tačiau iš jos supratau, kad ji pati šiuo rezultatu liko tikrai patenkinta. Man svarbu, kad jai užtikrintai pavyko egzaminą išlaikyti. O tos žinios, pagerintas loginis mastymas jai gyvenime tikrai pravers įvairiose situacijose.
Ugnės pranešimas

2023-06-14
Su dvyliktoke Ugne pradėjome dirbti dar tada, kai ji buvo dešimtokė. Mano paslaugas rekomendavo vienas pažįstamas ir taip prasidėjo mūsų su Ugne draugystė. :)

Mūsų konsultacijų pobūdis visuomet buvo daugmaž toks, kad ji visada turėdavo klausimų, uždavinių kurių nesupranta. :) Tai reiškė kelis dalykus. Pirmiausia svarbu tai, kad jos mokytoja buvo labai gera, parankiodavo mokiniams įvairiausio sunkumo uždavinių ir duodavo išsispręsti. Antras dalykas buvo tai, kad Ugnė kruopščiai mokėsi ir mes aptardavome, kartu išspręsdavome jos atsiųstus uždavinius.

Tiesa, karts nuo karto pasitaikydavo tokių uždavinių, kur ir man pačiam ne iš karto kildavo mintis kaip reikėtų tam tikrais atvejais surasti tinkamą sprendimą, tačiau tokius uždavinius „gražuolius“ pasilikdavau dar išspręsti savarankiškai, o po to kitą kartą paaškindavau kaip išsprendžiau. Kadangi pats esu žemaitis, turiu savyje nemažai tokio užsispyrimo, kad norisi visiems atsakyti, paaškinti kad ir kokius uždavinius atsiųstų. :) Tai yra viena iš matematikos įdomybių ir tai tikrai yra tas varikliukas, kuris varo į priekį ir leidžia nepaliaujamai tobulėti.

Nors, atrodo, kad dirbome labai daug, per tuos kelis metus išsprendėme, išsiaiškinome, išanalizavome kartu daugybę uždavinių, tačiau tokio ypatingo užtikrintumo vis dėlto nejaučiau, tačiau, tai ką pasiekė Ugnė savo kruoščiu darbu egamino išlaikymu net neabejojau.

Labai smagu buvo sulaukti Ugnės žinutės po egzamino. Ugnės pranešimas