MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Milda (2023-04-06)

2023-04-06
Dar praėjusių metų pabaigoje dirbome su studente Milda, nes ji susirado mane, kai norėjo perlaikyti verslo matematikos egzaminą, tačiau, deja, nors ir nemažai įdėjome darbo, atrodė, kad ji visai neblogai jau supranta, tačiau nepavyko, todėl teko kursą kartoti ir bandyti iš naujo.

Verso matematikos kurse yra įvairių keblumų, reikia pakankamai neblogai išmanyti tam tikrus matematikos dalykus: mokėti spręsti įvairiais būdais tieisnių lygčių sistemas, matricas, determinantus, perprasti Leonjevo modelio specifiką. Taip pat suprasti kaip skaičiuojamos dalinės išvestinės, ieškomi ekstremumai, optimatūs sprendiniai. Reikia sugebėti sudaryti tiesės lygtį iš dviejų taškų. Ir bene svarbiausia pradžioje yra tai, kad reikia susigaudyti ko tiksliai prašo uždavinys, suvokti pačią situaciją, bent minimaliai suprasti kaip veikia verslas, reikalingos ekonomikos žinios, suprasti kaip paskaičiuoti procentus ir pan.
Aš džiaugiuosi, kad šias reikalingas kompetencijas pats turiu ir iš teorinės, ir netgi iš praktinės pusės, todėl džiaugiuosi, kad galiu padėti žmonėms netgi tokiais atvejais, ką pats visai neblogai suprantu, kas man asmeniškai įdomu. Kartais dar šiek tiek pasigilinu svarankiškai, jeigu reikia.

Šaunuolė Milda, kad nenuleido rankų ir siekė savo užsibrėžto tikslo iki galo. Dar pakonsultavau kiek jai reikėjo, kad tikrai viską išsiaiškintume ir šįkart jau finišavo užtikrintai.
Mildos pranešimas

Parašė Milda man kitą dieną, pranešė džiugią žinią. :)
Mildos pranešimas