MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Arnas (2023-05-01)

2023-05-01
Arnas yra labai šaunus vaikinas, tikrai turime labai rimtą įdirbį. Rimčiau „įsibėgėjus“ mokslo metams, ypač pačioje pabaigoje jo žinių lygis būna labai aukštas, tik iš po vasaros grišta toks, tarsi kas nors būtų jo galvoje paspaudęs mygtuką „Delete“ ir dalį informacijos ištrynęs.:)

Tikrai nuostabu dirbti, kai taip puikiai jis orientuojasi, Arno mama prisipažino, kad ir mokykloje iš mokytojos gauna pagyrimų. Liuks!
Intos pranešimas

2023-02-21
Su aštuntoku Arnu iš Šiaulių dirbame jau 17 mėnesių. Dažnausiai padedu pasidaryti namų darbus, pasiaiškiname mokykloje nesuprastus dalykus. Labai daug esame dirbę su temomis į priekį. Tik pastaruoju metu daugiau dirbome su pavyzdinėmis standartizuoto testo užduotimis, kad labiau „apšlifuotume“ jo žinias ir geriau pasiruoštume standartizuotam testui.

Arnas šaunus vaikinas, per tiek laiko labai smagiai esame susibendravę, gerai žinau jo stipriąsias ir silpnąsias matematikos puses, žinau ko jam labiau reikia, kuo padėti, kad ir pavyktų pažymius geresnius gauti, ir nepasiliktų kokios „spragos“. Tikrai nėra taip, kaip norėčiau, tačiau pakankamai aukštą žinių lygį tikrai išlaikome.

Arnas pats po standartizuoto testo parašė kaip jam sekėsi.
Arno pranešimas