MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Vytautas (2023-01-27)

2023-01-27
Labai smagu, kad su Vytautu peržengėme visas sudėtingas kliūtis, dirbome visą pusmetį jau jam esant devintoku. Dabar jau rezultatai tik gerėja, nes jo motyvacija ir įsitraukimas visai kitoks. Vytautas pats žino ko nori, atsiunčia uždavinių, kuriuos prašo išsiaiškinti, kad mokykloje suprasti būtų lengviau.

Daug kyla jam dar tokių „egzistencinių“ klausimų: kam jam reikia vieno ar kito dalyko, kodėl tam tikrais atvejais geriau nenaudoti skaičiuotuvo ir pan. :) Pakalbame ir apie šiuos dalykus, paaiškinu su konkrečiais gyvenimiškais pavyzdžiais, man tai nėra sudėtinga, nes esu gyvenime susidūręs su įvairiomis situacijomis. Neabejoju, kad tokie pokalbiai yra korepetitoriaus darbo dalis. Ypač tai aktualu šios kartos moksleiviams.

Dar viena ištrauka iš susirašinėjimo su Vytauto mama.
Rasos pranešimas

2022-10-14
Devintoką Vytautą iš Kauno, pradėjau konsultuoti dar tada, kai jis buvo aštuntokas. Konsultacijos vyksta iš viso jau apie 13 mėnesių.

Jo mama kreipėsi, nes labai trūko motyvacijos ir perspėjo, kad susikalbėti bus nelengva... Reikės įdėti daug pastangų ir turėti daug kantrybės. Ji buvo visiškai teisi. Vytautui daug labiau patikdavo kompiuteriniai žaidimai negu matematika. :) Su tokia situacija, neabejotinai susiduria ne vienas moksleivis, kas suprantama, jog nelabai patinka tėveliams. Pirmasis uždavinys buvo padėti su motyvacija, kad bent jau mūsų konsultacijose susitelktume į darbą su matematikos uždaviniais. Tai tikrai nebuvo taip paprasta, tačiau didelių pastangų dėka pavyko su Vytautu susidraugauti. Dirbome iš esmės be jokio sustojimo, netgi per vasarą.

Esimis lūžis pasijuto nuo tada, kai Vytautas tapo devintoku. Pradėjo pats labai domėtis, konsultacijų metu uždavinėja labai protingus klausimus, stengiasi įsigilinti ir išsiaiškinti kaip kas sprendžiama. Sakė, kad pagerėjo ir pažymiai. Labai smagu, kad svarbiausias darbas jau atliktas, toliau reikia tik nepaleisti to, kas jau pasiekta ir toliau eiti į priekį.

Vytauto mama tik patvirtino, kad situacija tikrai yra pasikeitusi:
Rasos pranešimas