MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Greta (2023-01-25)

2023-01-25
Su Greta dirbame ir šiais mokslo metais. Jai dabar pilnai užtenka vienos savaitinės 45 minučių konsultacijos, aptariame kokių klausimų kilo mokykloje su matematika, išsprendžiame kai kuriuos uždavinius.

Tačiau dažniausiai sprendžiame ir analizuojame uždavinius iš pavyzdinio PUPP egzamino. Jos žinios labai geros ir jai labai tinka toks konsultacijų modelis, kad mes sprendžiame įvairius uždavinius, primenu tai, ką yra primiršusi, subtiliai papasakoju apie naujus dalykus, jeigu nepavyksta pačiai išmąstyti. Tokiu būdu dirbant, Gretos žinios yra vis „atnaujinamos“ ar papildomos iš įvairių temų. Matematikoje tai yra itin svarbu.

Gretos mama išties džiaugiasi, kad su Greta esame labai gražiai susibendravę.
Natalijos padėka

2022-04-27
Konsultavau moksleivę Gretą (8 klasės) iš Vilniaus, apie 7 mėnesius. Ji labai kruopšti ir motyvuota mergina.

Su Greta daugiausia gilinome žinias iš tų temų, kurias mokėsi mokykloje, vėliau sprendėme nemažai testų, nes norėjosi kuo geriau pasiruošti standartizuotam testui. Išlaikyti šį testą, maniau, kad pavyks jai geriau, nes ji išties labai daug dirbo ir įdėjo labai daug pastangų. Iš atsiskaitomųjų darbų mokykloje buvo pradėjusi gauti labai aukštus įvertinimus, tačiau, deja, standartizuotame teste kažko dar pritrūko.

Toliau planuojame žengti į kitą etapą, ką labai dažnai darau su gabesniais ir „spragų“ neturinčiais moksleiviais. Dirbsime su aukštesnės klasės, t.y. 9-os klasės temomis. Pasiaiškinsime dalykus, kurių dar nežino ir, žinoma, įtvirtinsime spręsdami uždavinius. Taip Greta ne tik dar gerins savo žinias, sužinos kažką naujo, bet ir tikėtina, kad kitais mokslo metais daug lengviau supras tas temas mokykloje.
Natalijos pranešimas