MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Vainius (2022-04-13)

2022-04-13
Konsultavau moksleivį Vainių (6 klasės) iš Vilniaus, apie 6 mėnesius. Tikslas buvo padėti suprasti tas temas, kurias mokosi mokykloje ir kuo geriau pasiruošti standartizuotam testui.

Prisipažinsiu, kad ne itin lengvai pavyko rasti „bendrą kalbą“, „priėjimą“ ar elementarų susidraugavimą, tačiau palaipsniui viskas ėjo į gerą. Labai padėjo ir tėvelių įsitraukimas.

Dėl šio moksleivio sėkmės turėjau nemažai nerimo, kad pavyks pasiekti aukštą rezultatą, nes dar nemažai reikia padirbėti su loginio mąstymo lavinimu, tačiau, matyt, pats vaikas susikaupė standartizuoto testo metu. Neabejotinai svarbų vaidmenį suvaidino kartu spręsti testai, duodami patarimai, akcentuojami tam tikri dalykai bei motyvavimas konsultacijų metu. Nors dar reikia lavinti loginį mąstymą, tačiau paprasčiausius dalykus suprasdavo, kai tiksliai paaiškindavau, sugebėdavo pats išspręsti. Nemažai dirbo savarankiškai, t.y. atlikinėdavo užduotis, kurias jam skirdavau. Labai daug dėmesio skyrėme jo sprendimų analizei ir klaidų taisymui.

Vainiaus mama labai džiaugėsi, kad pasiekėme puikių rezultatų. Dirbsime ir toliau, kad šis vaikas eitų tik į priekį.

Kiek netikėta, tačiau labai smagu buvo gauti iš jo mamos tokią žinutę:
Viktorijos pranešimas