MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Adomas (2023-05-18)

2023-05-18
Pagaliau sulaukėme Adomo PUPP egzamino laikymo dienos ir tokiu pradiniu rezultatu abu likome tikrai patenkinti.

Adomo pranešimas

2023-04-18
Su dešimtoku Adomu dirbame jau apie 7 mėnesius. Jo mama kreipėsi į mane, nes norėjo kiek įmanoma pagerinti matematikos žinias, kad kuo geriau pavyktų išlaikyti PUPP egzaminą.

Pirmoji pažintis, pabandymas paspręsti mano duotą testą parodė, kad „turiu reikalą“ su visai neblogas žinias turinčiu jaunuoliu, todėl nusistatėme tikslą tas žinias tiesiog „pašlifuoti“ spręsdami pavyzdines PUPP egzamino užduotis.

Nors bandomojo PUPP egzamino rezultatas nepasirodė toks, kokio tikėjomės. Galbūt suveikė kiti faktoriai, galbūt stresas ir pan. Tačiau manau, kad šis planas buvo geras, nes mes labai daug ką išsiaiškinome, kai nuolat daviau jam pabandyti išspręsti uždavinius, kuriuos vėliau išsamiai analizuodavome. Toks darbo pobūdis moksleiviui, kuris neturi kažkokių gilių „spragų“ yra daug įdomesnis ir tuo pačiu, žinoma, naudingas.

Taigi, nors rezultatas nelabai tenkino, tačiau nusprendėme dirbti toliau tokiu pačiu principu, kaupti patirtį, gerinti Adomo žinias ir tikėtis, kad tikrasis PUPP egzaminas bus jau visai kitoks...
Adomo pranešimas