MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Vytas (2023-01-27)

2023-01-27
Sulaukėme pirmojo Vyto pusmečio įvertinimo. Jis tiesiog trykšta džiaugsmu dėl tokio pasiekimo. Labai smagu pabendrauti su juo ne tik apie matematikos temas, dažnai papasakoja kaip sekasi mokykloje. Labai džiaugiuosi, kad turiu garbės Vytą pažinoti, tai labai šiuolaikiško protingo mąstymo jaunuolis, kartais net keista, kad jis dar tik šeštokas, greičiausiai šeimoje yra deklaruojamos atitinkamos vertybės.

Man didžiulis malonumas padėti Vytui giliau pažinti matematiką, lavinti loginį mąstymą. Tai jam neabejotinai pravers ateityje, įvairiose situacijose.
Romos pranešimas

2022-09-30
Gana greitai prabėgus mėnesiui mokykloje - pasirodė jau ir pirmieji rezultatai. Jau galima drąsiai tvirtinti, kad mums tikrai pavyko pasiekti to, ko norėjo ir tėveliai, ir aš, ir, žinoma, pats Vytas!

Tiesiog šiurpuliukai bėgioja per kūną, kai jis papasakoja apie tai, koks jis jaučiasi pasitikintis savo jėgomis mokykloje, kad dažnai jis vienintelis klasėje žino kaip išspręsti kai kuriuos uždavinius. Su kaupu net viršijo mano lūkesčius ir tai yra tiesiog nuostabu!

Pasidalinu dar vienu susirašinėjimu su Vyto mama, kurios džiaugsmas tikrai skatina nesustoti ir judėti tik į priekį!
Romos pranešimas

2022-08-05
Penktą klasę baigusį Vytą iš Šiaulių, konsultavau apie 2 mėnesius, nes jo mama kreipėsi pagalbos, kad padėčiau pagerinti matematikos žinias, nes būtent iš matematikos gaudavo prastus pažymius, todėl norėjo per vasarą pasimokyti, kad šeštoje klasėje būtų lengviau.

Vytas pasirodė toks labai šaunus, kalbus vaikinas, su kuriuo greitai radome bendrą kalbą.

Per keletą konsultacijų jau labai aiškiai pasimatė, kad loginis mąstymas veikia labai gerai, tik pagrindinė problema - „atidumo“ klaidos, dėl ko ir sunkiai sekasi gauti geresnius pažymius.

Vytą tinkamai motyvavau, kad pabandytume padirbėti su tomis temomis, kurios nusimato šeštoje klasėje, kas reikš, jog daug lengviau tas temas supras mokykloje, dėl ko turėtų sumažėti „atidumo“ klaidų ir pradėtų gauti geresnius pažymius (kas psichologiškai yra labai svarbu visiems). Viskas sekėsi mums labai sklandžiai, todėl tikimės, kad naujuosius mokslo metus pasitiks daug drąsiau ir jausis žymiai stipresnis matematikos pamokose. Su Vytu dirbsime ir toliau, nes radome labai draugišką ryšį.

Su Vyto mama susirašinėju nuolat, kaip ir su kitų vaikų tėveliais. Pasidalinu viena iš žinučių, kad būtų aišiau kaip šauniai bendrauju su vaikų tėveliais.
Romos pranešimas