MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Justinas (2023-02-01)

2023-02-01
Su studentu Justinu 2022 m. gruodžio mėn. ir 2023 m. sausio mėn. dirbome gana rimtai su išvestinėmis, ribomis, vektoriais, plokštumos ir tiesės lygtimis, antros eilės kreivėmis. Visų šių dalykų jam reikėjo koliokviumo ir egzamino sėkmingam išlaikymui.

Justino tėtis į mane kreipėsi su pagalbos prašymu, kad padėčiau pasiruošti koliokviumo perlaikymui, kad Justinui būtų suteikiama galimybė laikyti egzaminą. Jo žinios nebuvo žemo lygio, tačiau sėkmingam išlaikymui kažko pritrūko. Dirbome išties nemažai, sprendėme daug uždavinių, daviau įvairių patarimų, paprastai paaiškinau sunkiai jam suprantamus dalykus ir galiausiai perlaikyti sėkmingai pavyko!

Galiausiai pabandė laikyti egzaminą, bet, deja, nepavyko iš karto išlaikyti, todėl paprašė dar pagalbos. Kai atsiuntė parodyti pavyzdinę egzamino užduotį, tapo aišku kodėl nepavyko. Mano akimis žiūrint, užduotys buvo išties sudėtingos, todėl tikrai suprantama, dėl kokios priežasties Justinui tokios užduotys pasirodė sunkiai įveikiamos... Nebuvo kitos išeities, kaip tik pasistengti išsiaiškinti, išspręsti daug papildomų uždavinių ir kuo geriau pasiruošti egzamino perlaikymui. Dirbome labai daug ir egzaminą Justinui perlaikyti pavyko!
Eduardo pranešimas