MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Dennis (2023-04-13)

2023-04-13
Dar praėjusiais mokslo metais dirbome su studentu Dennis, nes jam tuomet reikėjo pagalbos su integralais, šauniai tuomet viską išsiaiškinome ir jis užtikrintai išlaikė egzaminą.

Šįkart Dennis prisireikė pagalbos su kiek mažiau man pažįstamais ekonometrijos dalykais. Smagu, kad jis prisiminė mane ir pakalausė ar galėčiau padėti.

Šia sėkmės istorija dalinuosi ne tik dėl to, kad pavyko sėkmingai padėti, tačiau ir noriu pateikti visą komunikaciją su klientu (panašiai būna ir kitais atvejais) ir kaip man svarbu viena iš mano deklaruojamų vertybių „nuolatinis tobulėjimas“. Labai laukiu studentų pagalbos prašymų, nes jie dažniausiai kreipiasi su sudėtingomis problemomis, kur neretai ir man pačiam dar trūksta žinių. O kad pavyktų kokybiškai pakonsultuoti, prieš tai rimtai pasidomiu ir pasigilinu dar pats. Kas reiškia, kad ne tik padėsiu klientui, bet ir pats patobulinsiu savo žinias.

Tai kaip viskas vyko šįkart? Pirmiausia Dennis parašė man žinutę, kur aš operatyviai sureagavau ir paprašiau, jog atsiųstų man savo turimą teorinę medžiagą ir uždavinius.
Dennis pranešimas

Kai gavau informaciją, trumpai peržiūrėjau, įvertinau ar tikrai sugebėsiu ir pateikiau atsakymą. Dennis toks atsakymas tiko ir susitarėme, kad pabandome padirbėti. Visų pirma man labai patiko jo parašymas, kad „Man patiko su Jumis dirbti anksciau...“, kuris suteikia man daugiau pasitikėjimo savimi ir jaučiuosi dirbdamas išties prasmingą darbą.
Dennis pranešimas

Susiderinome abiems tinkamą konsultacijos laiką ir aš pažadėjau dar tą patį vakarą rimčiau pasigilinti į šią temą, kitaip tariant atlikti savo „namų darbus“. Man visai gerai pavyko pasiaiškinti, todėl jaučiausi ramus, kad galėsiu kokybiškai pakonsultuoti.
Dennis pranešimas

Galiausiai po kurio laiko su Dennis sukontaktavome ir pranešė, kad egzaminą išlaikyti pavyko. Šaunuolis!
Dennis pranešimas