MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Justas (2024-02-23)

2024-02-23
Įvyko pirmasis aštuntokų grupinių pamokų FINALAS! :) Ir čia Justas buvo antras ne tik bendroje lentelėje, bet ir finaliniame etape, kur buvo daugiau jaudulio.

Justui atiteko antrosios vietos medalis, diplomas ir simbolinė Šauniosios matematikos dovana - „power bankas“.

Štai taip papasakojau Justo mamai po šio finalo:
Jolantos pranešimas

Štai taip atrodė visas trejetukas:
Nugalėtojai

2023-05-03
Man tiesiog nenusakomas jausmas skaityti atsakymus iš Justo mamos. Ji nuolat kažką gražaus parašo, tačiau pasirodo ji netgi rekomendavo mano paslaugas dviems žmonėms. WAU! AČIŪ jai labai! Tai tikrai dar labiau susitiprina norą pasistengti padėti jauniems žmonėms.
Jolanta pranešimas

2023-03-22
Tinkamai bendraujant tikrai galima nuveikti labai daug. Nevisada pasirodo tokie greiti rezultatai, bet su Justu pavyko puikiai.

Mane dar nudžiugino, kad netgi tai paveikė kitus mokomuosius dalykus (fiziką ir chemiją). Išties, kai geriau supranti matematikos subtilybes, pasidaro įdomiau, tuomet dažniausiai pagerėja ir pažymiai. Tokiu būdu ir įsisuka ta ėjimo į priekį karuselė.

Dirbame toliau su Justu, kad ši gera pradžia vystytųsi toliau. Smagu padėti jaunuoliams, o nuo to mus visiems gyventi bus tik geriau.
Jolanta pranešimas

2023-02-21
Dar šiek tiek padirbėjome su Justu, pasprendėme pavyzdinių standartizuoto testo uždavinių, gana daug dalykų pasiaiškinome, aptarėme ir palinkėjau sėkmės standartizuotame teste.

Kadangi visada stengiuosi, jog konsultacijos būtų įdomios, skaičiuojame moksleivio surenkamus taškus pavyzdinėje standartizuoto testo užduotyje, braižome diagramas, analizuojame. Justui pavykdavo surinkti šiek tiek daugiau negu pusę taškų, tačiau tikrajame pavyko netgi šiek tiek pagerinti rezultatą.

Justo mama labai patenkinta, po kiekvienos konsultacijos labai dėkoja už darbą. Dirbsime ir toliau, šiek tiek pakeisime metodiką, labiau gilinsimės į mokykloje einamą temą, kad geriau suprastų. Ir šiek tiek padirbėsime su temomis į priekį, o kur jausis „spragos“ - skirsime dėmesį joms, kad Justui būtų lengviau matematikos pamokose.
Jolanta pranešimas

2023-02-01
Su aštuntoku Justu iš Šiaulių pradėjome dirbti tik prieš mėnesį ir taip staiga pavyko pasiekti labai gerų rezultatų.

Jo mama kreipėsi pagalbos, nes netenkino ir gaunami pažymiai, ir šiek tiek baugino artėjantis standartizuotas testas. Iš karto norėjo rezervuoti 90 min. trukmės konsultacijas.

Kaip ir su daugeliu, „susipažinimo proga“ pabandome paspręsti testą. Taip man tampa aiškiau kokios moksleivio žinios, kaip veikia loginis mąstymas ir pan. Mes ne tik patikriname šiuos dalykus, tačiau ir išsamiai išsiaiškiname ko nesuprato, su tuo tikslu, kad toks patikrinimas būtų moksleiviui dar ir naudingas. Su Justu padarėme lygiai taip pat. Neaiškumų jam buvo labai daug, jautėsi toks neužtikrintumas, tačiau po truputį, aiškinantis įvairius dalykus, vaizdas gana greitai pradėjo keistis.

Kitose konsultacijose derinome aiškinimąsi to, ko nesuprato mokykloje ir standartizuoto testo pavyzdinės užduoties sprendimą su analizavimu.

Labai gražiai susibendravome ir su Justo mama, kuri po kiekvienos konsultacijos padėkoja tiesiog trykšdama džiaugsmu. Pasidalinu vienu iš susirašinėjimų:
Jolanta pranešimas