MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Eimantas (2023-09-01)

2023-09-01
Viena iš priežasčių mane vedanti į priekį ir skatinanti norą padėti žmonėms geriau suprasti matematikos subtilybes, tai jų laimingi veidai ar štai tokios žinutės, kai pasveikinau savo buvusį mokinį su rugsėjo 1-ąja.
Virginijos pranešimas

2023-06-17
Su Eimantu pradėjome darbą kai jis dar buvo šeštokas. Jo mama tuomet kreipėsi pagalbos, nes susirūpino Eimanto pažymiais, kurie nelabai tenkino... Pažintis buvo įprasta, pasidarydavome namų darbus kartu, paspręsdavome papildomų įdomesnių uždavinių, tačiau ilganiui mūsų su Eimantu santykiai ir draugystė tapo daug artimesnė, nuoširdžiai pabendraudavome ne tik apie matematiką. Su jo mama taip pat nuolat susirašinėjome.

Aš tikiu, kad tai tikrai prisidėjo prie Eimanto žaibiško pakilimo, mat pradėjo gauti tik geriausius pažymius, visiškai pasikeitė pasitikėjimas savimi ir galiausiai mes jau dirbome su aukštesnių klasių uždaviniais, kas jį tikrai vedė į priekį. Kai Eimantas buvo septintokas, jau neblogai suprato aštuntos klasės uždavinius todėl labai daug sprendėme jau ir pavyzdinių 8-os klasės standartizuotų testų.

Kai Eimantas buvo aštuntokas, jo mama pagalbos nebeprašė ir jau stengėsi viską išsiaiškinti be mano pagalbos. Kaip matome iš Eimanto mamos žinutės, jam tai kuo puikiausiai pavyko.

Jeigu vaizdžiai būtų galima šią situaciją įvertinti, tai čia gavosi toks savotiškas ištraukimas iš duobės, į kurią jau buvo vaikinas pradėjęs slysti... Pagalbos ranka buvo ištiesta laiku ir Eimantas jau pats be jokių problemų gali toliau žingsniuoti savarankiškai.

Tikrai šauni sėkmės istorija. Linkiu ir toliau Eimantui eiti šiuo keliu!
Virginijos pranešimas