MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Dagnė (2023-03-23)

2023-03-23
Su studente Dagne sausio mėn. buvome prisijungę kelioms konsultacijoms, nes po nesėkmingai parašyto egzamino ieškojo pagalbos, kad kas nors paaiškintų tam tikrus jai nesuprantamus dalykus. Prašė paaiškinti ir kartu paspręsti keletą uždavinių, kur reikėjo nemažai žinių su tiesinėmis lygčių sistemomis, sprendžiamomis Gauso metodu. Prašė, kad paaiškinčiau kaip patogiau pavaizduoti grafiškai nelygybių sistemos sprendinių aibę ir kaip surandamas optimalus sprendinys. Taip pat pasiaiškinome kaip sprendžiami uždaviniai naudojant simplekso metodą.

Dagnė tikrai turėjo jau nemažai žinių, o tai jai neabejotinai padėjo greitai susiorientuoti. Kai įvairius uždavinius sprendėme kartu, neabejojau, kad jai tikrai turi pasisekti sėkmingai perlaikyti egzaminą. Dagnė daug kruopščiai sprendė uždavinių ir savarankiškai, paaiškinau, atsakinėjau į jai kilusius klausimus. Visi šie dalykai jai padėjo egzaminą bent jau perlaikyti, kad nereikėtų bent jau kurso kartoti iš naujo.

Smagu, kai su klientais ne tik susitelkiame darbui, bet ir smagiai pabendraujame apie gyvenimą, įvairias patirtis. Dagnė labai faina pašnekovė, smagu pasiklausyti jos pasakojimų kaip gyvena studentai šiandien. Aš taip pat pasidalinau įvairiomis įžvalgomis ir patarimais, kurie neabejotinai pravers jos tolimesniame kelyje ir susiję ne tik su matematika. Ačiū už gražius žodžius.
Dagnės pranešimas