MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Dominykas (2023-06-15)

2023-06-15
Dažniausiai pavyksta pasiekti gana greitų ir aukštų rezultatų su mokiniais, kuriuos konsultuoju, tačiau su Dominyku esame pasistumėję ne itin daug. Žinoma, jam daug reiškia, kad šią vasarą nereikės pataisų, pavyko jau pasiekti, kad išeitų teigiamas pažymys, vaikino motyvacija jau visiškai kitokia, tačiau dar reikės daug kantriai dirbti, kad kuo geriau pavyktų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, kuris nusimato po dviejų metų...

Kaip ten bebuvę, labai džiugu, kad Dominyko mama vis dėkoja už mūsų nuveiktą darbą, džiaugiasi šiais mūsų pasiekimais, neabejoju, kad viliasi, jog pavyks pasiketi ir geresnių rezultatų.
Kristinos pranešimas

2023-05-18
Nors, atrodo, kad dirbome tikrai nemažai, tačiau nerimo prieš PUPP matematikos egzaminą tikrai buvo.

Šie mokslo metai Dominykui buvo tokie gana permainingi, gaudavo ir geresnių, ir prastesnų pažymių, tačiau iš neigiamio vidurkio padėti „išlipti“ pavyko ir PUPP egzaminą regis, kad išlaikyti pavyks.

Iki vieno svarbesnių dalykų jaunuolio gyvenime (matematikos VBE), kuris sukelia daug jaudulio dar turime 2 metus, todėl per visą šį laiką pasistengsime, kad Dominykas ten nueitų jausdamasis kiek tik įmanoma tvirčiau.
Dominyko pranešimas

2022-09-23
Tęsiasi miela širdžiai istorija su Dominyku. Labai smagu taip gražiai bendrauti su Dominyko mama. Pasidalinu su visais vienu iš susirašinėjimų.
Kristinos pranešimas

2022-08-29
Devintoką Dominyką iš Šiaulių, konsultavau apie 4 mėnesius, nes norėjo, jog padėčiau pagerinti matematikos žinias, kadangi mokslo metams pasibaigus buvo netgi skirtos pataisos, todėl norėjo per vasarą pasimokyti, kad pavyktų vasaros pabaigoje ne tik sėkmingai išlaikyti mokytojos testą, bet ir užtikrintai žengti į dešimtą klasę.

Pradžioje pasimatė, kad Dominyko matematikos žiniose tikrai yra daug „spragų“, todėl dirbome nemažai, kad jas per vasarą pamažintume ir dešimtoje klasėje būtų lengviau.

Prieš jo pataisų atsiskaitymą man jau buvo ramiau, nes jautėsi, kad tikrai pradėjo „susigaudyti“ kas iš kur gaunasi ir kaip kuriuos uždavinius reikia išspręsti. Tikslas tikrai buvo pasiektas.

Buvau tikrai labai maloniai nustebintas gavęs štai tokią žinutę iš Dominyko mamos. Mama labai laiminga, nori kad dirbtume su Dominyku ir toliau.
Kristinos pranešimas