MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Vaida (2023-08-02)

2023-08-02
Vaida labai gražiai perteikė mintis apie savo metus, kurie pasirodo anaiptol „neiškrito iš gyvenimo“, o buvo ne tik minčių susidėliojimo metai, tačiau ir atlikti rimti darbai, pasiektas pagrindinis tikslas - Vaida tapo studente, ko labai ir troško. Sveikinimai!

Sėkmės toliau, Vaida.
Vaidos pranešimas

2023-07-11
Vaidai nepavyko praėjusiais metais išlaikyti matematikos egzamino, todėl ieškojo korepetitoriaus, kuris padėtų pasiruošti perlaikymui. Ji susirado mane dar praėjusią vasarą, apsitarėme planą, paaiškinau kuo galėčiau padėti ir nuo rugpjūčio pabaigos kibome į darbą.

Pirmiausia pradėjome nuo atskirų temų. Aiškinomės įvairius niuansus, stengiausi suformuoti kuo tvirtesnius pagrindus, kurie ir taip nebuvo jau tokios prastos būklės...

Vėliau buvo ir įvairių komplikuotų situacijų, šaltuoju laikotarpiu ją labai kamavo ligos, labai nelengva buvo Vaidai tuo pačiu ir mokytis, ir dirbti. Vienu laikotarpiu išties buvo tokia tarsi „duobė“, tačiau aš iš savo pusės stengiausi kuo lanksčiau prisiderinti, perkelinėjome konsultacijas kiek reikėjo, kad tik būtų galimybė jai kuo labiau padėti.

Tikrai galiu pasakyti, kad matėme ir šilto, ir šalto, bet galiausiai prieš pat egzaminą turėjome nemažai rimtų konsultacijų, stengėmės kuo labiau reziumuoti tai, ką jau buvome nuveikę, vis akcentavau į ką jai labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį.

Ir labai apsidžiaugiau, kai Vaida pranešė, jog išlaikyti pavyko ir surinko netgi 22 balus. Tokiomis akimirkomis supranti, kad tikrai verta buvo pasistengti. Šaunuolė Vaida, galės toliau siekti savo tikslų!
Vaidos pranešimas