MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Įdomios grupinės pamokos

Ilgokai ruošiausi ir vis dar intensyviai, atsakingai dirbu su šiuo naujuoju projektu. Tokio tiksliai formato, kokį sugalvojau, dar niekur nesu matęs... Kadangi jau išbandžiau, pastebėjau, kad susilaukiu iš mokinių teigiamų atsiliepimų, todėl norisi vystyti ir toliau. Jau dabar sukasi galvoje idėjos ką dar noriu ir planuoju padaryti, kad projektas būtų vis įdomesnis ir naudingesnis moksleiviams.

Pirmiausia apie tai, kokia yra pagrindinė mintis ir kodėl sugalvojau įgyvendinti tokį projektą.
Yra keletas priežasčių. Pirmiausia, pastebėjau tendenciją, kad labai trūksta vietos mano tvarkaraštyje, ypač tokiu, vadinkime, „piko metu“, kai yra pats mokslo metų įkarštis, kuomet dirbu su daugybe moksleivių ir keliais studentais individualiai, todėl labai sunku rasti vietos naujiems mokiniams, kurie kaip korepetitoriaus norėtų būtent manęs. Kitas dalykas yra tai, kad labai smarkiai auga šių paslaugų kainos dėl daugybės ekonominių priežasčių ir ne visi tėveliai gali sau leisti papildomas matematikos pamokas.
Taip pat formuojasi ir nauja tendencija, kad vyresnių klasių moksleiviams su kuriais dirbame individualiai ir matome, jog labai reikia pagalbos su matematikos pagrindais, siūlau dalyvauti pamokose su žemesnių klasių moksleiviais.

Taip, aš esu grupinio darbo priešininkas dėl daugybės priežasčių ir įvairių kylančių problemų, manau ir manysiu, kad individuali konsultacija yra pats geriausias pasirinkimas, tačiau prieš tai įvardintos priežastys paskatino pagalvoti kaip būtų galima tai pakeisti, kad grupinė pamoka būtų tokia pat naudinga ir dar netgi įdomi. Ir išties, vieną rytą kilusią idėją, „gvildenau“ keletą mėnesių, pasidariau planą, apmąsčiau darbus kuriuos turiu pasidaryti, galvojau įvairius variantus kaip čia ką reikėtų sustyguoti, kad būtų įdomu ir naudinga.

Pirmiausia, pagrindinis akcentas yra pagalba pasiruošti moksleiviams patikrinamiesiems testams ir egzaminams. Šiuo laikotarpiu nacionalinio mokinių pasiekimų patikrinimo (NMPP) testus laiko ketvirtokai ir aštuntokai. Vis didesnės svarbos bus dešimtokų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP). Ir, žinoma, vienas svarbiausių dalykų - dvyliktokų valstybinis brandos egzaminas (VBE).

Yra sudarytos keturios grupės, kur pagrindinis dėmesys sutelktas į 4-okus, 8-okus, 10-okus ir 12-okus. Pagal naujausias tendencijas, siūlau dalyvauti ir 11-okams, nes jiems irgi numatyti svarbūs patikrinimai. Kaip minėjau anksčiau, prie šių grupių be problemų gali jungtis ir kitokių klasių mokiniai pagal jaučiamą poreikį. Pavyzdžiui devintokas, norintis labiau pagilinti savo žinias, gali jungtis prie 8-okų grupės arba norintis jau pradėti ruoštis PUPP patikrinimui, turintis stipresnes žinias, norintis sužinoti naujų dalykų, gali jungtis prie 10-okų grupės.

Projektas jau startavo, šauniai įsivažiuoja ir man pačiam jis vis labiau patinka. Visi norintys gali registruotis. Pirmiausia reikėtų pasirinkti grupę, kurioje norite dalyvauti ir paskaityti paaiškinimus, sąlygas, taisykles ir visus kitus niuansus.

Pasirinkite: