MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Danielius (2023-08-02)

2023-08-02
Danieliaus pasirinkta specialybė skamba tikrai kietai ir nusimato geros perspektyvos tokias studijas pabaigus. Džiaugiuosi, kad Danieliui pavyko ten įstoti, nes kaip jau minėjau, Danielius šaunus, protingas vaikinas, todėl neabejotinai, ras savo vietą gyvenime.

Sėkmės toliau, Danieliau.
Danieliaus pranešimas

2023-07-11
Su dvyliktoku Danieliumi dirbome apie 4 mėnesius. Surado mane pagal rekomendacijas, norėjo, kad padėčiau kuo geriau pasiruošti matematikos egzaminui.

Pradžioje jis tvirtino, kad nori egzaminą bent jau išlaikyti... Šiek tiek mums padirbėjus, pastebėjau, kad mes čia jau ne apie išlaikymą turėtume mąstyti, bet apie tai, kaip padėti šiam vaikinui surinkti kuo daugiau balų.

Pagal tai, kaip jis darbavosi ir kokius sugebėjimus demonstravo tikėjausi, kad surinks bent jau 60 balų, bet 54 balai irgi yra aukštas rezultatas.

Kadangi su Danieliumi pabendraudavome ne tik apie matematika bet ir apie gyevnimą, todėl, apskritai, pats jo mąstymas ir požiūris į gyvenimą mane labai sužavėjo, todėl neabejoju, kad šis vaikinas turi rasti savo gyvenimo kelią.
Danieliaus pranešimas