MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Nojus (2023-06-06)

2023-06-06
Nojus ir toliau demostruoja savo sugebėjimus mokykloje, jaučiasi vienas geriausių savo klasėje, kas jam tikrai suteikia dar daugiau pasitikėjimo savimi. Džiaugiuosi, kad mums pavyko to pasiekti, o tai leidžia Nojui dar lengviau vis tobulinti savo matematikos žinias.
Ingos pranešimas

2023-03-07
Tęsiame toliau darbą su Nojumi. Kai taip esame vienas prie kito pripratę, lengva bendrauti, konsultacijos gaunasi fainos, dėl ko vis gerėja ir rezultatai, motyvacija, moksleivio pasitikėjimas savimi ir, žinoma, matematikos žinios.

Čia akivaizdus pavyzdys, kiek galima pasiekti vaiką sudominus. Su šiuolaikinėmis technologijomis pakonkuruoti tikrai sunku, dažniausiai daug smagiau pažaisti kompiuterinius žaidimus, negu mokytis matematikos, :) tačiau dar praėjusiais mokslo metais dirbome su „spragų“ naikinimu, o šiandien Nojus giriamas mokytojos, kad vienintelis iš klasės sugeba išspręsti sudėtingsnius uždavinius. Tai tikrai labai motyvuoja ne tik patį moksleivį, tačiau ir mane, nes jaučiu, kad tikrai veikiu kažką prasmingo...

Nojus pats sugalvojo man atsiųsti konsultacijos metu kokį pagyrimą gavo. :) Neabejotinai mama labai laiminga kai taip viskas klostosi.
Ingos ir Nojaus pranešimas

2023-01-24
Su Nojumi išties yra labai smagu dirbti, šauniai susibendravome, konsultacijos labai įdomios. Jis tiesiog „užsivedęs“ stengiasi surinkti kuo daugiau taškų iš mūsų kartu sprendžiamų ir analizuojamų pavyzdinių egzamino užduočių, toks užsispyrimas yra labai svarbus mokantis matematikos. Nojus kreipia labai didelį dėmesį į padarytas klaidas arba į tokius uždavinius, kuriems išspręsti pritrūkdavo žinių.

Nenuginčijamas faktas, kad stipriai yra pagerėjusios jo matematinės žinios ir loginis mąstymas.
Ingos pranešimas

2022-06-14
Štai tokios mano klientų žinutės suteikia daug džiaugsmo ir pastiprina jausmą, kad tikrai užsiimu prasminga veikla.
Ingos pranešimas

2022-04-27
Konsultavau moksleivį Nojų (8 klasės) iš Vilniaus, apie 6 mėnesius.

Pradžioje, kai susipažinome pastebėjau tikrai daug „spragų“, todėl pirmiausia ėmėmės šių dalykų. Pradėjome nagrinėti temas, kurios jam sunkiausiai sekėsi ir jos buvo labai svarbios. Nemažai teko padirbėti su noru patinginiauti, tačiau po truputį susidraugavome ir situacija tikrai pradėjo gerėti. Galiausiai iš atsiskaitomųjų darbų pradėjo gauti labai gerus pažymius, matematika negi pradėjo patikti. :)

Paskutinę temą, kurią nagrinėjome susijusią su algebriniais reiškinais Nojus sakyčiau tiesiog „įvaldė“ puikiai!

Rezultato norėjosi ir geresnio, tačiau smagu, kad rado tokių uždavinių, kuriuos tikrai suprato ir išsprendė teisingai.
Ingos pranešimas