MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Dovydas (2023-08-02)

2023-08-02
Nors Dovydui nemažai trūko matematinių žinių, tačiau išmąstydavo įvairius sudėtingesnius uždavinius, kas neabejoju, kad padėjo jam išlaikyti matematikos egzaminą. Džiaugiuosi, kad Dovydui pavyko tapti studentu. Neabejoju, kad šis vaikinas tikrai gali daug pasiekti, nes pasakojo, kad turėjo nemažai užklasinės veiklos su įvairiais projektais dar būdamas mokinys, todėl gera pradžia jau tikrai yra.

Sėkmės toliau, Dovydai.
Dovydo pranešimas

2023-07-11
Dvyliktokas Dovydas buvo tas vaikinas, dėl kurio sėkmės matematikos egzamine buvo išties daug nerimo, tačiau viskas baigėsi laimingai.

Su Dovydu iš viso dirbome apie 8 mėnesius. Jo mama mane susirado ir paprašė padėti pasiruošti matematikos valstybiniam egzaminui. Jau pirmosios konsultacijos metu pastebėjau, kad turėsime „rimtų reikalų“, reikės labai daug įdėti darbo.

Mūsų konsultacijos buvo kelių krypčių. Pirmiausia nemažai dirbome su tais dalykais, ką Dovydas norėjo išsiaiškinti iš to, ko nelabai suprato mokykloje. Kita kryptis buvo pavyzdinių egzamino užduočių sprendimas ir analizė.

Dovydas tikrai labai šaunus, paprastas vaikinas tik mano manymu jam „pagalius į ratus kišo“ jo lėtokas mąstymas. Kartu labai nedaug išspręsdavome, tačiau jau ką išanalizuodavome, tai stengėmės išsiaiškinti itin kruopščiai, kad liktų kuo mažiau neaiškumų ir jam pamačius kitą panašų uždavinį būtų lengviau kuo greičiau susiorientuoti.

Tačiau kad ir kaip ten bebuvę, nors Dovydo ir lėtokas mąstymas, tačiau jis sugebėdavo mane nustebinti išmąstydamas sudėtingesnius uždavinius. Todėl tos laimės akimirkos teikė labai daug vilčių ir man nuolat vis sukosi mintys, kad kaip ten bebuvę, egzaminą Dovydui kažkaip tikrai turi pavykti išlaikyti.

Gavęs Dovydo atsakymą, tikrai lengviau atsikvėpiau ir labai džiaugiausi, kad jam tikrai pavyko.
Dovydo pranešimas