MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Eglė (2022-12-19)

2022-12-19
Eglės sėkmės istorija su matematika prasidėjo dar 12-oje klasėje. Tai nebuvo jos stiprioji pusė, tačiau daug dirbo, kad kuo geriau išsilaikytų egzaminus mokykloje. Ši „investicija“ atsipirko kuo puikiausiai, nes ji jau studentė! Labai didelis džiaugsmas aplanko, kai įdėjus daug pastangų anksčiau, esi prisimenamas ir į tave vėl kreipiasi pagalbos. Šįkart kreipėsi dėl verslo matematikos, nes susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, praleidus keletą paskaitų, pačiai buvo sunkoka perprasti kai kuriuos dalykus, o egzamino data jau artėjo...

Kaip ir anksčiau, dirbome labai daug, bet per keletą savaičių pavyko sėkmingai išsiaiškinti ir išspręsti gana daug uždavinių. Eglė daug nuoširdžiai dirbo ir savarankiškai, kas sudarė jai pagrindą gana tvirtai jaustis egzamino metu. Žinoma, jaudulio buvo, nes su kai kuriais dalykais ji dar nesijautė itin užtikrintai, kadangi dėl laiko stokos jau fiziškai nepavyko viskam skirti maksimalaus dėmesio, tačiau minimalus tikslas pasiektas - egzaminas išlaikytas!

Akivaizdu, kad paprastas paaiškinimas, net ir gana sudėtingų dalykų, yra labai svarbu, sakyčiau tai turi, tikriausiai, „magiškų galių“... :) O jeigu rimčiau, tai tik parodo, kad matematiką, kad ir kokia ji sudėtinga atrodytų, ją gali suprasti kiekvienas, tik vienam reikia įdėti mažiau darbo, kitam daugiau.

Labai džiaugiuosi, kad pavyko ir Eglė gali sėkmingai, be skolų studijuoti toliau! Šaunuolė!
Eglės pranešimas

2022-07-14
Šiuo, jeigu galima pavadinti „projektu“ bene labiausiai didžiuojuosi iki šiol ir labai labai laukiau egzamino rezultato.

Eglė mane susirado rugsėjo pabaigoje. Iš karto prisipažino, kad su ja reikės daug kantrybės, :) norėjo kuo geriau pasiruošti egzaminui. Konsultavau apie 9 mėnesius, t.y. iki pat egzamino datos.

Kantrybės tikrai reikėjo, bet gerąja prasme, nes ji buvo tokia „užsivedusi“ ir niekada nesustojo, tai mano noras padėti buvo vis stiprėjantis.

Situacija buvo tokia, kad ji po 10 metų pertraukos grįžo į mokyklą, į suaugusiųjų mokyklą ir matematikos žinios buvo tokios, kad geriausia buvo viską imti ir mokytis nuo pačių pagrindų. Per apytiksliai 5 mėnesius mums pavyko gana išsamiai pereiti visas temas. Eglė gana kruopščiai viską norėjo išsiaiškinti, kad neliktų jokio klaustuko. Ir kartu sprendėme, ir aiškinomės tai, kas jai neaišku. Siųsdavau labai daug uždavinių iš savo turimų įvairiausių uždavinynų savarankiškam darbui iš tų temų, kurias išsiaiškindavome. Ji labai daug dirbo ir savarankiškai. Čia ir buvo didžiausia šios sėkmės paslaptis.

Vėliau persikėlėme į kitą etapą. Ėmėmės sukauptų žinių „šlifavimo“, Eglė pradėjo spręsti pavyzdines egzamino užduotis, kurias vėliau aptardavome, įdomumo dėlei vertinome kiek būtų surinkusi, jeigu tai būtų buvęs tikras egzaminas. :) Normalu, kad pirmasis pabandymas nebuvo dar toks kokio noretųsi, tačiau aptarėme klaidas, pateikiau įvairiausių patarimų todėl antrasis ir kiti pabandymai jau buvo ženkliai geresni. Dirbome taip iki pat egzamino dienos.

Eglė tiek daug įdėjo darbo, kad kartais prisipažindavo, jog kai kuriems uždaviniams skirdavo net po kelias valandas, kartais apie kai kuriuos uždavinius net galvodavo važiuodama į darbą. :) WAU! Tokios kantrybės, noro ir užsispyrimo daugelis galėtų tik pavydėti. Eglė puikiai įrodė, kad dideliu darbu tikrai įmanoma labai daug pasiekti ir tie 35% neišlaikiusiųjų gali kaltinti tik patys save.

Neabejoju, kad padėjo ir mano patarimai, motyvacija, parinkti uždaviniai ir t.t. Su Egle labai susidraugavome, pakalbėdavome ne tik apie matematiką, tačiau ir apie tai kaip kam sekasi. :)

Štai tokią gavau jos ilgai lauktą žinutę:
Eglės pranešimas