MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Išsami informacija

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šias pamokas, atidžiai perskaitykite koks vykdomas pamokos planas, kokios taisyklės ir įvairūs kiti niuansai. Panagrinėkime keletą klausimų, kurie gali iškilti. Taip bus daug aiškiau.

Pradėkime nuo to, kad išsiaškinkime, ką pamokų metu veikame?

Trukmė Veikla
Apie 45-60 min Sprendžiame vieną po kito 10 mano kruopščiai atrinktų uždavinių, tiksliau atskirai pateiktus uždavinius sprendžia kiekvienas moksleivis savarankiškai, žymisi atsakymus ir po to pereiname prie šių uždavinių analizės, pasitikriname atsakymus ir kruopščiai išsiaiškiname.
Apie 30 min Laikas skiriamas atsakymams į įvairius moksleivių klausimus, galbūt iš namų darbų ar dar iš kur nors. Kai spręsime, analizuosime kažkurio moksleivio uždavinį, dėl kurio kilo klausimas, gali būti, kad kažkam kitam ši tema taip pat bus aktuali. Jeigu kažkas šių dalykų analizuoti nebenorės, laisvai galima iš pamokos tiesiog atsijungti.

Dar vienas dalykas, kad moksleiviai savo atsakymus prieš pat pradedant juos analizuoti sutartu būdu atsiunčia man, kad galėčiau susivesti į savo sistemą. Kad tos grupinės pamokos būtų tikrai įdomios, sudarinėju įvairias statistines lenteles, diagramas, kur ne tik patys moksleiviai galėtų lyginti savo rezultatus, tačiau ir tėveliams bus daugiau aiškumo. Rezultatų lentelės yra skelbiamos čia.


Kiek moksleivių gali dalyvauti šiose pamokose?

Čia labai įdomus klausimas. Pamoka galėtų vykti ir su vienu moksleiviu, tačiau gali būti, kad dalyvių bus kad ir koks 20. Kiek jau pastebiu, kuo daugiau dalyvių, tuo įdomiau. Kitaip tariant, iš esmės dalyvių skaičius nelabai ribojamas, tačiau jeigu pastebėsiu kažkokius sunkumus esant tam tikram dalyvių skaičiui, priimsiu tam tikrus sprendimus, tą skaičių mažinant, skirstant į atskirus pogrupius ir pan. Stengsiuosi, kad šios pamokos būtų maksimaliai kokybiškos ir naudingos.

Galiausiai, tikslas toks, kad kiekvienas stengtųsi mokytis dėl savęs, maksimaliai susikauptų ir įsigilintų, vis labiau tobulintų savo žinias. Tendencija rodo, kad renkasi motyvuoti jaunuoliai, jiems tikrai tokios pamokos patinka.


Ar pamokos nuotolinės?

Taip.


Kokiu laiku vyksta pamokos?

Pamokos vyksta penktadieniais nuo 20 val., tačiau būtų gerai visiems prisijungti šiek tiek anksčiau, kad įsitikintume, jog viskas veikia ir sklandžiai galėtume pradėti pamoką.


Kada už pamoką reikėtų susimokėti?

Susimokėti reikėtų iš anksto, tai būtų tarsi bilietas. Pirmą kartą registruojantis pabandymui, reikėtų susimokėti tik už vieną pamoką, o jeigu pamoka patiks, vėliau susiderintume dėl patogesnės atsiskaitymų tvarkos, galbūt iš karto už kelias pamokas į priekį.


Kokiu būdu susimokėti už pamoką?

Mokestis priimamas bankiniu pavedimu, tiesiog reikėtų susisiekti su manimi arba telefonu +370(672)89790, arba el. paštu: sauniojimatematika@gmail.com atsiųsčiau sąskaitos kodą ir paaiškinimą ką įrašyti mokėjimo paskirtyje.


Kokia vienos pamokos kaina?

Tik 8,99 eur/žmogui.


Iki kada reikėtų susimokėti, kad turėčiau galimybę dalyvauti pamokoje?

Pasistengsiu lanksčiai prisiderinti, tačiau norėtųsi, kad tai padarytumėte likus bent vienai valandai iki pamokos pradžios.


Kas bus jeigu susimokėsiu, tačiau vis dėlto negalėsiu dalyvauti pamokoje?

Sumokėti pinigai nebus grąžinami, tačiau prie to failo, kuriame yra uždaviniai ir sprendimai su paaiškinimais prieisite, galėsite pasižiūrėti vėliau.


Ar atisiliksiu nuo visų, jeigu neturėsiu galimybės kažkurioje pamokoje sudalyvauti dėl kokių nors priežasčių? Arba prisijungsiu ne nuo pačios pirmos pamokos?

Nemanau, nes uždaviniai parenkami pakankamai skirtingi, vėliau bus sprendžiama labai panašių uždavinių.


Kiek tokių pamokų nusimato iki NMPP?

Pagal planą turėtų įvykti apie 24 tokias pamokas. Vėliau dar pasitikslinsime.


Kokiu būdu sužinoti kaip mokiniui sekasi?

Po kiekvienos pamokos visiems tėveliams nusiunčiu trumpas ataskaitas SMS žinute. Taip pat rezultatus galima stebėti čia.


Ar bus kokie nors apdovanojimai? :)

Yra numatyta, kad trys geriausi mokiniai, susumavus visų pamokų rezultatus gaus diplomus ir sugalvosiu dar kokius nors prizus. :)

Norint pretenduoti į šį diplomą reikėtų ne tik jungtis prie kuo didesnio skaičiaus pamokų, tačiau ir pasistengti surinkti kuo daugiau taškų iš pamokoje sprendžiamų uždavinių.


Pastaba

Šios taisyklės gali būti vienašališkai pakoreguotos, tačiau esminius dalykus stengčiausi pranešti klientams, susiderinti.

Jeigu sudomino, registruokitės čia.