Šaunioji matematikaŠaunioji matematika - matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Išsami informacija

Ką galiu mokyti?
Mokau bet kokios klasės moksleivius ir daugelį studentų (priklausomai nuo specialybės).

Donatas

Nuotolinio mokymosi privalumai:


Beje, nuotolinio individualaus mokymo nereikėtų tapatinti su darbu, kai mokytojas bendrauja su visa klase. Tai visiškai skirtingi dalykai. Net ir bendravimas su nedidele grupe neturėtų būti lyginamas su individualiu mokymu, kai mokytojas bendrauja tik su vienu moksleiviu/studentu.

Bakalauro ir magistro diplomai

Patirtis:
Kadangi mokykloje mėgstamiausia pamoka buvo matematika, spręsdavau ir papildomai daug uždavinių, tai teikė malonumą, todėl rinkausi studijuoti būtent šį dalyką.

Esu baigęs matematikos bakalaurą ir magistrantūrą.

Matematikos korepetitorius esu apie 19 metų (su pertraukomis), sugebu prisitaikyti prie įvairaus mokymo greičio, lygio ir paprastai paaiškinti kiekvienam. Šioje veikloje, mano manymu, tai yra svarbiausia.

Patirtis rodo, kad geriausių rezultatų pavyksta pasiekti dirbant individualiai, siūlau individualias konsultacijas, kai visas dėmesys tik vienam, tačiau jau pastebėjau, kad tam tikrų privalumų turi ir mano naujasis projektas „įdomios grupinės pamokos“.

Paminėsiu ir tai, kad konsultuoju ne tik su matematika susijusiais klausimais, bet turiu daug MS Excel žinių ir patirties, galiu padėti ir su šiuo dalyku.


Patarimai:
Konsultacijų metu patariu kokiu būdu geriausia mokytis, ieškoti informacijos, ruoštis egzaminams ir, apskritai, pasistengiu susidraugauti, rasti bendrą kalbą.


Atsakingumas:
Visada pasistengiu išspręsti uždavinius iki galo, net jeigu tai užtrunka daugiau laiko, negu buvo planuota.


Žingsniu priekyje:
Dažnu atveju, kai atskleidžiu vaikų talentus matematikai, patys pamato, kad sugeba logiškai išmąstyti net ir sudėtingesnius uždavinius, tai labai pasistengiu, kad mano konsultuojami moksleiviai būtų žingsniu priekyje lyginant su klasės draugais. Jie geriau supranta mokykloje mokomas naujas temas, geriau orientuojasi įvairiose situacijose, vėliau gauna geresnius pažymius iš atsiskaitomųjų darbų ir matematika jiems vis labiau patinka. Tokiu būdu tiesiog įsisuka noras pačiam moksleiviui vis labiau pasistengti.
Tokie kupini motyvacijos moksleiviai yra tiesiog Dievo dovana korepetitoriui.


Informacija moksleivių tėveliams:
Moksleivių tėvelius po kiekvienos konsultacijos informuoju žinute kaip sekėsi, ką mokinys dar turėtų padaryti savarankiškai ir patariu ko reikėtų norint pagerinti rezultatus.
Taip, ši nuolatinė komunikacija su moksleivių tėveliais man „kainuoja“ nemažai laiko, tačiau tai labai padeda pasiekti geresnių rezultatų, todėl, manau, kad tai yra itin svarbu.


Mokomoji medžiaga:
Turiu labai daug įvairiausių uždavinynų. Esant reikalui (jei moksleivis/studentas neturi savo uždavinių), galiu parinkti uždavinius iš savo uždavinynų, pagal moksleivio/studento poreikius, norus, sugebėjimus.


Kodėl aš visa tai darau?
Kadangi esu sukaupęs labai daug patirties šioje srityje, todėl norisi ne tik pasidalinti savo žiniomis su jaunąja karta, bet ir kai kuriais atvejais padėti iš pradžių su motyvacija. Neabejotinai jaunimas yra mūsų ateitis, nuo jų labai daug kas priklauso, todėl dėl šios priežasties norisi pasistengti.

Kartu su moksleiviais ir studentais augu ir aš pats, nuolat tobulinu savo žinias, jaučiu didžiulį malonumą, kai atrandu kažką naujo ar pavyksta išspręsti sudėtingą uždavinį. Sugalvoju vis naujų variantų kaip suprantamiau paaiškinti įvairiausius su matematika susijusius dalykus.

Motyvuoja ir tai, kad nuolatos tėveliai padėkoja, jie jaučiasi laimingi, kad vaikai geriau supranta matematiką.

Klientų ratas nuolatos auga dar ir dėl to, kad daug kas iš mano buvusių ar esamų klientų rekomenduoja kitiems pabandyti. Tai skatina mane tik dar labiau pasistengti ir eiti į priekį.


Pagarbiai
Donatas
Tel.: +370(672)89790
El. paštas: sauniojimatematika@gmail.com