Šaunioji matematikaŠaunioji matematika - matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Lien (2023-08-02)

2023-08-02
Labai džiaugiuosi, kad Lien pavyko įstoti, kur ji ir norėjo.

Jaučiasi, kad ji labai daug mokėsi, gilino savo žinias mokykloje ir dabar turi labai tvirtą pagrindą, kuris jai bus labai reikalingas. Neabejoju, kad ji tikrai taps labai gera savo srities specialiste, o nuo to bus tik geriau mums visiems.

Sėkmės toliau, Lien.
Lien pranešimas

2023-07-16
Štai kokius nuoširdžius žodžius Lien parašė. Ačiū labai!
Lien pranešimas

2023-07-11
Šiais mokslo metais būtent Lien buvo tas žmogus, kurios rezultato, bene, labiausiai laukiau ir, žinoma, tikėjausi labai aukšto rezultato.

Jau gana daug apie šią labai fainą merginą rašiau, tačiau nepaminėjau dar vieno tokio labai įdomaus fakto, kad pačią pirmą konsultaciją ji prisipažino, jog tikslas yra egzamine surinkti 80+ balų. Paminėjo, kad kiti korepetitoriai apie tai išgirdę jos atsisakydavo, tikriausiai suprasdami apie kokią atsakomybę čia eina kalba... Mano pirmasis noras buvo patikrinti jos sugebėjimus ir jau po pirmosios konsultacijos supratau, kad su šia mergina mes galime pasiekti net iš 100 balų, nes jau pačią pirmąją konsultaciją pamačiau kokio aukšto lygio yra jos žinios, kurias būtų gerai dar šiek tiek „pašlifuoti“. Taigi, supratau, kad turime labai rimtą reikalą ir ėmėmės darbo, o kokiu principu mes dirbome jau rašiau anksčiau.

Prisipažinsiu, kad labai labai norėjau jos to tokio simbolinio šimtuko, bet 95 balai čia tikrai buvo tarsi skani vyšnia ant torto man šiais mokslo metais.

Lien yra nusitaikiusi į labai rimtą specialybę ir aš tikiu, kad jai turi pavykti įstoti ir neabejoju, kad turėsime puikią savo srities specialistę.
Lien pranešimas

2023-06-11
Prie savo deklaruojamų vertybių, kurių laikausi, yra paminėta „nuolatinis tobulėjimas“. Tai dirbdamas su Lien jaučiau, kad ir jai padedu ir dar pats labai augu kaip šios srities specialistas.

Man čia buvo išties neįkainojama patirtis dirbti su tokia gabia ir tiek daug jau patirties sukaupusia moksleive. Dar kartą pakartosiu, kad tokie moksleiviai yra Dievo dovana koreptitoriui.

Su Lien mes išnagrinėjome gana daug pavyzdinių egzamino užduočių, o vėliau, jos prašymu, perėjome prie darbo tik su labai kietais uždaviniais, kurie dažniausiai egzamine būna pačioje pabaigoje. Uždavinius rankiojau iš visur, kad tik Lien pavyktų savo ir taip didžiulę patirtį dar papildyti, pamatyti galbūt dar nebandytų tam tikro tipo uždavinių ir jų sprendimo metodų.

Į egzaminą Lien išleisiu tikrai ramia širdimi, ir jausiuosi ramus, kad padėjau kiek tik galėjau, be abejo, tikiuosi labai aukšto rezultato. Labai džiaugiuosi, kad ji mano pastangas įvertino ir gavau labai jaudinantį atsakymą.
Lien pranešimas

2023-03-28
Su dvyliktoke Lien iš Vilniaus pradėjome dirbti apytiksliai prieš 2 mėnesius. Kaip dažniausiai darau prisijungus pirmą kartą, daviau jai paspręsti pavyzdinę brandos egzamino užduotį. Nelabai prisimenu, kad būčiau turėjęs pastaruoju metu tokį žinių lygį demonstruojantį klientą. Uždavinius tiesiog žaibiškai „traiškė“ vieną po kito. Čia mergina iš tos serijos, kad yra gerai, bet reikia geriau.

Todėl darbas su ja yra visiskai kito lygmens ir tokie klientai, kaip aš kartais sakau, yra kaip dievo dovana korepetitoriui. :) Nuolatos patys moksleiviai ar studentai man dėkoja už pagalbą, džiaugasi, kad mane surado, tačiau šiuo atveju nežinau kuriam džiaugsmo yra daugiau. :)

Mūsų darbo principas panašus, kaip ir su kitais dvyliktokais, tačiau viskas vyksta itin aukštu tempu, labai daug išsiaiškiname įvairių dalykų, labai paprastai susikalbame. Didelį dėmesį skiriame jos sprendimų peržiūrai, pateikiu pasiūlymus kur ką buvo galima atlikti greičiau, paprasčiau, duodu kažkokių patarimų. Tačiau Lien neretai pagiriu už kažkokius labai originalius kai kurių uždavinių sprendimus.

Bandomojo egzamino rezultatas atrodo tikrai aukštas, tačiau Lien atveju viskas kitaip, mes siekiame ir tikimės kur kas aukštesnio rezultato tikrajame egzamine. Paanalizavome jos bandomojo egzamino spręstus uždavinius, papasakojo su kokiomis problemomis susidūrė, pasitarėme ką galėtų daryti, kad pavyktų surinkti daugiau taškų. Žinoma dirbsime toliau, kad Lien sukauptų kuo daugiau patirties ir kiek įmanoma tvirčiau būtų pasiruošusi egzaminui.
Lien pranešimas