MAN SVARBIAUSIA:
  • PASLAUGOS KOKYBĖ.
  • LANKSTUMAS.
  • NUOLATINIS TOBULĖJIMAS.
Matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu
Mano 2023 m. konsultuotų dvyliktokų egzamino rezultatų Top5:

Ieva (2023-02-21)

2023-02-21
Dirbome su Ieva ir esant jai aštuntokei, daugiausia dėmesio skyrėme pagalbai su dabartinėmis mokykloje einamomis temomis, kažkiek skiriant laiko ir paspręsti, kartu analizuojant, papildomai pavyzdines standartizuoto testo užduotis. Nebuvo viskas Ievai labai jau lengva, tačiau įdėjome pastangų ir rezultatai vis gerėjo.

Ievos mama labai pozityviai į viską žiūri, kartais pasidžiaugdama parašo apie kažkokias mokykloje pasiektas pergales, susijusias su matematika. Labai smagu žinoti, jausti tą „pulsą“ ir padėti tampa dar lengviau.

Šiai dienai turi jau Ieva tikrai stiprių temų, kurias jau neblogai supranta, tačiau yra nemažai ir silpnų vietų, ties kuriomis dar reikia nemažai padirbėti, tačiau viskas juda į priekį.

Standartizuotą testą visuomet norisi, kad mokiniai išlaikytų kuo geriau, tačiau ne visada visi pasiekia maksimumus, tai yra normalu. Tačiau man svarbu, kad Ieva yra „užsikabinusi“, o iki 12-os klasės, kur laukia vienas svarbiausių egzaminų, dar turime nemažai laiko, kad spėtume daug ką pagerinti.
Astos pranešimas

2022-06-16
Septintokę Ievą iš Šiaulių, konsultavau apie 3,5 mėnesio, nes turėjo nemažai „spragų“, norėjo geriau suprasti mokykloje einamas temas.

Labai faina, kad Ieva nuolat geros nuotaikos, taip dirbti tikrai smagiau. :) Daugiausia dirbome su tomis temomis, ką mokosi mokykloje, tačiau pavykdavo surasti laiko ir padirbėti su tomis temomis, kur jautėsi „spragos“. Taip, ji primirštų dalykų dar turi nemažai, tačiau pajutau, kad situacija pagerėjo. Puiku, kad tai pradėjo atsispindėti ir pažymiuose.

Planuojame daug dirbti kitais mokslo metais, kad pavyktų kuo geriau išlaikyti 8-os klasės standartizuotą testą.

Tikrai labai malonu, kai tėveliai labai džiaugiasi pasiekimais ir parašo tokias žinutes:
Astos pranešimas