Šaunioji matematikaŠaunioji matematika - matematikos mokymas TIK nuotoliniu būdu

Gabrielis (2023-09-01)

2023-09-01
Prisimenu savo klientus, ypač, kai su jais turime nuolatinę komunikaciją, tikrai labai norisi žinoti, kaip jiem sekasi. Taip pat labai džiugu, jog tėveliai rekomentuoja mane kitiems, nes liko patenkinti mano paslaugomis.

Tokiomis akimirkomis suprantu, kad ne be reikalo buvo visos pastangos ir tai padeda nesustoti, eiti tik pirmyn.
Neringos pranešimas

2023-08-11
Labai gražiai atsisveikinome su Gabrielio mama, nes jis išvyko toliau tęsti savo karjerą į JAV ir ten su matematika tikriausiai neturėtų kilti sunkumų, nes mes jau čia kartu padarėme didžiulį įdirbį.

Kaip ten bebuvę tikiuosi nuolat su pačiu Gabrieliu ar jo mama susirašyti, nes buvome išties labai gražiai susibendravę.
Neringos pranešimas

2023-01-24
Tokių gerų rezultatų ir buvo tikimasi, nes tikrai buvo įdedama labai daug abipusio darbo. Šauniai bendraujame, stengiuosi kuo įdomiau pateikti mokomąją medžiagą, duoti patarimų kaip ką patogiau suskaičiuoti, dažnai papasakoju kažkokius įvykius iš savo patirties. Manau, kad tai ir yra raktas į sėkmę! Gabrielis tikrai aiškiai supranta, kad matematikoje nieko nereikia „iškalti“, o svarbiausia suprasti.

Dabar esame labai gerame kelyje, nes tai, ką dabar mokosi mokykloje mes jau buvome kartu išsiaiškinę anksčiau, todėl dabar gaunasi taip, kad mokytoja mokykloje padeda jam pakartoti, prisiminti ir įtvirtinti turimas žinias.

Galima sakyti, kad Gabrielis 9-os klasės „marškinėlius jau išaugo“, mes jau dabar dirbame su 10-os klasės temomis ir nežadame sustoti, matau, kaip jam tai patinka. Turime daug tikslų ateičiai!

Jeigu tik yra galimybės, toks mokymosi stilius matematikoje yra labai geras, nes mokykloje mokosi vieną temą, o mes nagrinėjame kitą, tačiau kai matome, kad kažkas yra primiršto, operatyviai prisimename ir judame vėl pirmyn. Gaunasi, kad vienu metu moksleivis mokosi net kelias skirtingas temas. Tai yra svarbu, nes temos yra tarpusavyje labai susijusios. Egzaminuose irgi yra įvairiausių uždavinių, todėl reikėtų suprasti kaip sprendžiamas bet koks uždavinys.

Man labai smagu skaityti laimingų tėvelių žinutes:
Neringos pranešimas

2022-12-08
Labai geras pavyzdys, kiek galima pasiekti matematikoje, įdendant daug darbo. Gabrielis randa laiko ir noro konsultacijoms netgi tada, kai būna išvykęs atostogauti. Tikrai retas atvejis, tačiau parodantis, kad protinė veikla su poilsiu tikrai gali būti suderinama. Reikia tik noro, nes šiame technojogijų amžiuje galimybių tikrai yra.

Ir dabar labai aiškiai pasimatė rezultatas. Matematikos pamokose mokykloje jokio streso, nuolatinis tobulėjimas ir puikus mokytojos įvertinimas, netgi pasiūlant sudalyvauti olimpiadoje! Jau kiek anksčiau, pastebėjęs Gabrielio sugebėjimus, buvau jam minėjęs, kad jeigu tik bus galimybė, būtinai tegul pabando sudalyvauti matematikos olimpiadoje. O čia, štai, netgi pačios mokytojos pasiūlymas!

Labai mane pradžiugino ši naujiena.
Neringos pranešimas

2022-10-02
Devintoką Gabrielį iš Vilniaus, pradėjau konsultuoti dar tada, kai jis buvo aštuntokas. Konsultacijos vyksta iš viso jau apie 12 mėnesių.

Jo mama kreipėsi, nes jautė ir pats Gabrielis ir tėveliai, jog pagalba tikrai būtų gerai, nes sekasi sunkokai. Dirbome iš esmės be jokio sustojimo, netgi per vasarą.

Kai susipažinome, atrodė labai fainas vaikinas ir ryšį radome gana greitai, nuolat pabendraujame ne tik apie matematiką, bet ir apie sportą, smagu, kad abu turime šį pomėgį. :)

Gabrielis konsultacijų rezultatus pradėjo jausti gana greitai, pagerėjo pažymiai, pradėjo labiau pasitikėti savo jėgomis.

Labai daug nuveikėme per vasarą, nes dirbome su devintos klasės temomis ir dabar jam tai ypatingai praverčia, nes viską perpranta mokykloje labai lengvai, kas ir yra matematikos pagrindas! Labai smagu, kad matematikos pamokose mokykloje jaučiasi vis tvirčiau!

Nuolat bendraujame su Gabrielio mama, kaip ir kitiems tėveliams, po kiekvienos konsultacijos papasakoju kaip mums sekėsi. Pasidalinu vienu iš susirašinėjimų:
Neringos pranešimas